Mes naudojame slapukus (cookies), kad būtų patogu naršyti mūsų svetainėje. Naršydami toliau jūs sutinkate priimti mūsų naudojamus slapukus.

Interneto svetainėje www.altis.lt naudojamų slapukų pagrindinė paskirtis yra rinkti duomenis, reikalingus įvairioms analizėms atlikti, siekiant užtikrinti, kad naudotojams būtų kuo patogiau naudotis interneto svetaine. Šiuos duomenis kaupiame tam, kad galėtume atsekti duomenų srautą ir naudotojų charakteristikas, rinkti informaciją apie svetainės lankytojų veiksmus ir prioritetus, o pagal apibendrintą informaciją kaupti vidaus statistikos duomenis, padedančius gerinti mūsų internetines paslaugas.

Jokie slapukai ar informacija, surinkta naudojant slapukus, neperduodama trečiosioms šalims. Šią informaciją kaupiame tokiu būdu, kad nebūtų atskleista nė vieno naudotojo tapatybė. Mes niekada nesistengiame nustatyti asmenų, kurie lankosi mūsų interneto svetainėje, tapatybės. Šioje svetainėje surinktų duomenų nesusiejame su jokia asmens tapatybę atskleidžiančia informacija, nepaisant to, iš kokio šaltinio ji gauta. Jeigu norėsime per mūsų svetainę rinkti asmens tapatybę atskleidžiančius duomenis, būtinai apie tai informuosime ir Jūs galėsite bet kada išjungti šių slapukų saugojimo funkciją savo interneto naršyklėje.

KAS YRA SLAPUKAS?

Slapukas yra nedidelis tekstinis failas, kurį interneto svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje, kad galėtų šį kompiuterį atpažinti, kai kitą kartą apsilankysite mūsų svetainėje. Slapukuose kaupiama informacija apie tai, pavyzdžiui:

  • Ar naudotojas prisijungęs prie interneto svetainės?
  • Kaip naudotojas naudojasi interneto svetaine?
  • Ko naudotojas ieškojo interneto svetainėje?

Slapukas yra pasyvus failas, kuris negali Jūsų kompiuteryje skleisti virusų ar kitų žalingų programų, tokių kaip šnipinėjimo ar kenkėjiškų programų. Pagrindinė  interneto svetainėje naudojamų slapukų funkcija – padėti kaupti duomenis apie naudojimąsi šia svetaine, kad svetainės administratorius galėtų užtikrinti naudotojams didesnį patogumą. Kai kuriais atvejais slapukas reikalingas tam, kad naudotojams interneto svetainėje būtų galima teikti tam tikras paslaugas.

Slapukai iš naršyklės dažnai ištrinami automatiškai, kai naršyklės langas uždaromas (taip vadinami - seanso slapukai). Internetinėse svetainėse talpinamų slapukų veikimo trukmė gali būti įvairi, o kai kurie slapukai gali būti saugomi tol, kol yra ištrinami. (nuolatiniai slapukai). Tam tikslui nuolatiniai slapukai paprastai įrašomi į kietąjį diską. www.altis.lt naudoja tiek seanso, tiek nuolatinius slapukus, nes abu slapukų tipai reikalingi įvertinti įvairius svetainės naudotojų duomenų srautus. Be to, pirmosios šalies slapukai paprastai skiriasi nuo trečiosios šalies slapukų. Pirmosios šalies slapukus nustato interneto svetainė, kurioje lankosi naudotojas, o trečiosios šalies slapukus nustato trečioji šalis, turinti elementą, įdiegtą interneto svetainėje , kurioje lankosi naudotojas. Trečiosios šalies slapukai priskiriami prie kitų slapukų, kuriuos paprastai nustato žiniatinklio analizavimo programos. www.altis.lt naudoja ir pirmosios, ir trečiosios šalies slapukus.

SLAPUKŲ NUSTATYMAS JŪSŲ NARŠYKLĖJE

Visose naršyklėse numatyta galimybė ištrinti slapukus – atskirai po vieną arba visus iš karto. Detalesnės instrukcijos priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės. Tolesnėse nuorodose rasite instrukcijas, kaip tai padaryti Jūsų naršyklėje. Atminkite, jeigu naudojate kelias naršykles, nustatymo parametrus turite sureguliuoti visose naršyklėse.

Slapukas įrašomas Jūsų kompiuteryje – taigi visada galėsite matyti, pakeisti arba ištrinti įrašytus slapukus. Tikimės, kad www.altis.lt leisite nustatyti slapukus, nes tai mums padės gerinti svetainės veiklą ir funkcijas, bei teikti savo vartotojams paslaugas. Jūs galite apriboti arba uždrausti slapukų naudojimą savo naršyklėje; tačiau gali būti, kad be slapukų negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.

INSTRUKCIJOS POPULIARIAUSIOMS NARŠYKLĖMS: 

Naujausi straipsniai

Fasadų hidrofobizavimas

fasadu hidroVanduo, kuris gelbėja gyvybes, kartais pridaro ir didelių rūpesčių. Statybinių medžiagų defektai, kuriuos sukelia vanduo kasmet žmonėms atneša didžiulės materialinės žalos.
Porėtos statybinės medžiagos, pavyzdžiui tinkas, betonas, smiltainis, silikatas, čerpės, plytos ir t.t., yra ištisus metus veikiamos neigiamų oro sąlygų (vėjo, vandens, saulės spindulių, temperatūros svyravimų). Viena labiausiai ardančių šių sąlygų galima būtų įvardinti vandenį.

Minėtų statybinių medžiagų struktūra yra porėta, jos išvagotos kanalų ir ertmių, kurios sudaro geras prielaidas lengvai įsiskverbti vandeniui. Vanduo gali prasiskverbti į porėtus paviršius įvairiais būdais, pavyzdžiui, lietaus, pakilusio gruntinio vandens lygio, kylančios gruntinės drėgmės, kondensato pavidalu.

Skaityti daugiau...

Pamatų hidroizoliavimas

pamatu hidroizoliavimasNusprendus statyti nuosavą būstą, parengus projektą ir pradėjus statybas, vienas iš pirmųjų iškylančių klausimų – kaip apsaugoti pamatus nuo drėgmės. Iš vienos pusės, nesinori rinktis brangių hidroizoliavimo metodų, kaip dažnai klientai sako: "juk užkasim žeme, tai koks skirtumas kuo bus nutepta". Iš kitos pusės, pataupius galima nepakankamai gerai atlikti hidroizoliaciją ir apsaugoti nuo drėgmės skverbimosi.  Tokiu atveju remonto kaina išauga net kelis kartus: tenka arba atkasti pamatą iš naujo po kelių metų, kai jau sutvarkytas gerbūvis, arba atlikti pamatų remontą ir hidroizoliavimą iš vidaus, ardant vidaus apdailą. Todėl priimant sprendimą dėl pamatų hidroizoliacinės sistemos pasirinkimo labai svarbu įvertinti tai, kad atlikta patikima gali apsaugoti nuo didžiulių problemų ir išlaidų ateityje.

Skaityti daugiau...

Stogo rekonstrukcija

Įsibėgėjant daugiabučių rekonstrukcijai daugiausia dėmesio skiriama vamzdynų atnaujinimui ir pastatų apšiltinimui, siekiant sumažinti šildymo sąnaudas žiemos metu. Tačiau pagrindinis tikslas – ekonomiškas ir komfortiškas gyvenimas. Todėl reikėtų atsižvelgti ir į kitas iškylančias problemas, kurios susiję ne tik su apsauga nuo šilumos praradimo, bet ir su per dideliu šilumos pasisavinimu vasaros metu. Pastaruosius kelis metus stebime vis didesnius temperatūrinius kontrastus: žiemą sulaukiame ekstremalaus šalčio, o vasarą – neįprasto karščio. Tomis dienomis karščio įtaką daugiabučiuose labiausiai jaučia viršutiniųjų aukštų gyventojai.

Skaityti daugiau...

Kristalinė betono hidroizoliacija

Kristalinė hidroizoliacijaŠiais laikais, kai didieji miestai pelnytai vadinami betoninėmis džiunglėmis, kai masiškai vienas greta kito statomi daugiaaukščiai pastatai su didžiuliais kelių aukštų požeminiais parkingais, viena aktualiausių problemų statybininkams – kova su į betono konstrukcijas besiskverbiančiu gruntiniu vandeniu.

Vanduo būtinas betono gamybai, liejimui ir kietėjimui. Tačiau atlikęs pagrindinę savo rolę betono konstrukcijos statyboje, vėliau vanduo betone tampa nepageidaujamu.

Skaityti daugiau...

Technologinių siūlių sandarinimas

Technologinių siūlių sandarinimasKalbant apie betoninių konstrukcijų hidroizoliavimą būtina atsižvelgti ir į technologinių bei deformacinių siūlių sandarumą. Technologinės siūlės atsiranda dėl etapinio betonavimo. Kadangi tose sandūrose susilpnėja sukibimas tarp betono sluoksnių, šias siūles būtina sandarinti. Judėjimo šiose siūlės nėra (skirtingai nei deformacinėse).

Dažnai siūlių nesandarumas yra pagrindinė hidroizoliacinė problema. Siekiant iš anksto užtikrinti, kad siūlių sandarumo problemų ateityje bus išvengta, siūles sandarinti reikia jau betonavimo metu. Technologinių siūlių sandarinimui naudojamos juostos neprivalo būti atsparios konstrukcijų judėjimui. Jos veikia tik kaip sandarinantys elementai, kad būtų išvengta vandens prasiskverbimo per siūlę.

Skaityti daugiau...

Rūsio hidroizoliavimas iš vidaus

rusio hidroizoliavimas is vidausTiek senuose, tiek naujuose pastatuose dažna problema - į rūsį besiskverbianti gruntinė drėgmė. Tokius rūsius dažnai tenka remontuoti ir apsaugoti nuo vandens prasiskverbimo iš vidaus ypač, kai vanduo kyla per grindis arba jau sutvarkytas gerbūvis ir nėra galimybės atkasti pamato. Šiam tikslui reikalinga hidroizoliacija, kuri ne tik apsaugotų rūsį nuo vandens patekimo į patalpą, bet ir hidroizoliuotų patį betoną. Paviršinių hidroizoliacinių dangų čia naudoti nebegalim - betone likusi drėgmė ne tik jį ardys toliau, bet ir gali pridaryti didesnių problemų kildama į viršų. Patikimiausias šiuo atveju sprendimas – naudoti VANDEX SUPER giluminę kristalinę betono hidroizoliaciją.

Skaityti daugiau...

Horizontalios hidroizoliacijos atstatymas

freezteq muro hidroizoliacija

Dažna problema senamiesčio pastatuose – drėgmės kilimas iš grunto į viršžeminius aukštus. Tai vyksta dėl to, kad senuose pastatuose nebuvo įrengiama horizontali hidroizoliacija, kuri uždarytų įpamatą patekusių drėmę grunto lygyje. Su kylančia drėgme susiduriama ir namuose, kur buvo atlikta horizontali hidroizoliacija, tačiau ji dėl senumo nebeveiksminga. Kai horizontalios hidroizoliacijos nėra arba ji nebeveikia, drėgmė pradeda kilti į pirmąjį aukštą ir sąlygoja sienų pelijimą, pažeidžia grindis ir apdailos medžiagas. Kylančios drėgmės problemą dabar galima išspręsti naudojant patikimą ir paprastai naudojamą sistemą FREEZTEQ.

Skaityti daugiau...

Sertifikatas

Neradote ieškomos prekės ar tinkamo sprendimo? Kreipkitės ir mes jums padėsime!

Norite paklausti?

+37060572855

+37060766651

Kur mus rasti?