INDEX OSMOLASTIC AB elastinga hidroizoliacija
Dvikomponentė elastinga hidroizoliacinė danga
Dvikomponentė, hidroizoliacinė, elastinga danga. Pirmasis komponentas susideda iš hidraulinių rišamųjų medžiagų, užpildo ir aktyviųjų priedų, pagerinančių užmaišyto mišinio konsistenciją ir nelaidumą vandeniui. Antrasis komponentas– lateksas, susidedantis iš specialių sintetinių polimerų vendeninio tirpalo. Sumaišius abu komponentus, gaunamas lengvai dengiamas mišinys, kuris puikiai sukimba su bet kokiu pagrindu. OSMOLASTIC AB suformuoja elastingą hidroizoliacinę dangą, kuri netrūkinėdama atlaiko betono konstrukcijos deformacijas ir yra nelaidi agresyvioms atmosferoje esančiomis dujoms tokioms, kaip CO2 ir SO2.
Savybės
- Lengvai dengiamas mažomis išeigomis.
- Padengia pagrindo įskilimus iki 1 mm pločio.
- Puikiai sukimba su įvairiais paviršiais.
- Nelaidus vandeniui.
- Atsparus šalimo/šilimo ciklų poveikiui, išlieka elastingas net žemoje temperatūroje.
- Suformuoja apsauginį sluoksnį, atsparų CO2 ir SO2.
Panaudojimas
- Statinių, kur reikalinga ilgalaikė apsauga nuo vandens infiltracijos, hidroizoliavimui, įskaitant tuos, kurie veikiami aukšto slėgio arba vibracijos, pvz.: vandens rezervuarai, baseinai.
- Betoninių paviršių išlyginimui bei apsaugai nuo karbonizacijos, dėl veikiančios apkrovos sukeltų deformacijų ir pleišėjimų. OSMOLASTIC AB yra betono spalvos.
- Betoninių paviršių apsaugai nuo cheminių medžiagų tokių, kaip druskos ar sulfatai, poveikio.
- Lanksčios siūlės tarp grindinų ir sienų, tarp slenksčių ir grindų, vamzdžių ir mūro, ir pan. suformavimui
- Terasų bei grindų, padengtų keraminėmis plytelėmis, hidroizoliaciniam sluoksniui įrengti, prieš dengiant naujas keramines plyteles.
- Kaip hidroizoliacinė danga, prieš klojant keramines plyteles.
Paviršiaus paruošimas
Paviršius turi būti tinkamai paruoštas, kad būtų garantuotas geras OSMOLASTIC sukibimas su paviršiumi. Visos atskilusios dalys turi būti nuvalytos vieliniu šepečiu arba nuplautos spaudiminiu vandeniu, turi būti pašalinti visi nešvarumai, rūdys bei sukibimą silpninančios medžiagos ir ant paviršiaus neturi būti vandens pertekliaus. Nusidėvėjęs ir ištrupėjęs pagrindas turi būti sutaisytas, naudojant RESISTO TIXO arba RESISTO UNIFIX mišinius, kad paviršius būtų lygus. Siūlėms naudokite COBERBAND juostą. Hidroizoliuojant paviršius, veikiamus vandens slėgio iš neigiamos pusės, prieš dengiant OSMOLASTIC padenkite juos OSMOSEAL.
Mišinio paruošimas
Įpilkite komponentą B (skystį) į talpą ir palaipsniui pilkite komponentą A (miltelius), maišant lėtaeigiu mechaniniu maišytuvu, kad nesiformuotų oro burbulai ir būtų gautas vientisas, lengvai dengiamas mišinys. Nedėkite į mišinį papildomai cemento ar užpildų.
Dengimas
OSMOLASTIC AB dengiamas purkštuvu arba rankiniu būdu nerūdyjančio plieno glaistykle, paskleidžiant mišinį horizontalia ir vertikalia kryptimis, kad būtų gautas sluoksnis nestoresnis kaip 2 mm. Atsižvelgus į reikiamos apsaugos lygį, gali būti dengiami sekantys sluokniais, tačiau tik sukietėjus pirmąjam. Vietose, veikiamose didelių apkrovų, OSMOLASTIC AB danga dengiama su armuojančiu tinkleliu, kurio akučių dydis 4x5mm. Sujungimuose tarp vertikalių ir horizontalių paviršių bei išsiplėtimo siūlėms rekomenduojame naudoti specialią sandarinančią juostą. Dengiant kartštu oru, paviršių pirmiausia reikia sudrėkinti, kad būtų išvengta per greito dangos išdžiūvimo. Rekomenduojamas dangos storis: ne daugiau kaip 2 mm vienam sluoksniui.
Nedenkite, kai temperatūra žemesnė nei +5ºC. Jei komponentas B užšąla, jis nebetinkamas naudojimui. Kol OSMOLASTIC sukietės, saugokite jį nuo lietaus.
Pakuotė | 15 kg + 5 kg |
---|